Fasádní lešení

Hlavní předností fasádního lešení jsou rychlost stavby, technická variabilita nebo vysoká bezpečnost při provozu. Na výběr je ze dvou šírek 730mm a 1090mm. Díky velké statické odolnosti je možné použít lešení pro práci na vysokých budovách do výšky 50 m bez zdvojených či ztrojených zakládacích stojek.

Hlavní výhody


Další informace:

Technické parametry

Délka pole 0,73 m, 1,09 m, 1,57 m, 2,07 m, 2,57 m, 3,07 m
Šířka pole 0,73 m, 1,09 m, při použití konzol je možné rozšířit pole o 0,36 m nebo o 0,73 m
Výška patra 2 m, výška přízemního patra min. 2,10 m
Užitné zatížení 2 kN/m2
Kotvení kotvami, šrouby 12 mm s oky do hmoždinek 14 mm zavrtanými do fasády 

Zavětrovací diagonály

Doplňují hlavní nosnou konstrukci lešení. Jsou to trubky, opatřené z jedné strany spojkou. Diagonála se na jedné straně zaklesne do svislého rámu a na druhé upevní spojkou. Přenáší tlakové a tahové síly a zaručuje svislost a kolmost konstrukce lešení. Úhlopříčné ztužení se provádí v každém pátém poli.

Zakládní díly lešení

Základní díly lešení tvoří svislý ocelový rám, rektifikační patka, podlážka, diagonála, podélné zábradlí, boční zábradlí, okopové zarážky, zábradelní nosník a zábradelní sloupek. Uzavřené stavěcí svislé rámy se na sebe osazují na trny, které jsou pevnou součástí rámu. Klínové spoje pro připojení dvoutrubkového zábradlí jsou umístěny na rámu zevnitř.

Zavětrovací diagonály

Hlavní nosnou konstrukci fasádního lešení doplňují zavětrovací diagonály. Jsou to trubky, opatřené z jedné strany spojkou. Diagonála se na jedné straně zaklesne do svislého rámu a na druhé upevní spojkou. Přenáší tlakové a tahové síly. Úhlopříčné ztužení se provádí v každém pátém poli. 

Podlážky

Samonosné podlážky se osazují do horního U-profilu stavěcího rámu a zároveň vyztužují lešení v horizontálním směru. Podlážky se vyrábí dřevěné, ocelové, pozinkované, hliníkové a další...

Zaujala vás tato nabídka?

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv...

Kontaktujte nás

... nebo rovnou volejte ...

+420 603 701 670, +420 608 904 904